Verfijn selectie
Filter selectie
Soort thee
Landen van herkomst
Leveranciers
Biologisch?
Filter selectie

Hojicha high grade

(1 klantbeoordeling)

 1,10 17,75

Houjicha of Hojicha lijkt er niet op maar is een groene thee. Een specifiek product uit Japan. De thee wordt geroosterd waardoor het uiterlijk bruin is. Zie de bijgevoegde foto’s voor het productieproces. De genoemde ‘Aracha’ is het ruwe product voor verwerking.

De high grade is een stuk intenser in smaak en geur in vergelijking met de gewone (biologische versie).

 

 

Zetwijze

Gebruik gekookt water maar wacht 3-4 minuten. Gebruik ongeveer een theelepel per 200ml voor 2 zetbeurten of een theelepel met minder water en een kortere trektijd voor meerdere zetbeurten.

Wateradvies

Spa blauw, Mont Calm en Mont Roucoux zijn laag in mineralen en geven veruit het beste resultaat in kleur, geur, smaak en nasmaak. De laatste 2 kun je kopen bij de Ekoplaza en Mont Calm soms ook bij de Jumbo.

De waterfilter van ‘ZeroWater’ haalt alle mineralen uit het water. Niet echt geschikt om als drinkwater te drinken maar perfect om thee mee te zetten. Na het zetten van thee zitten er weer een hoop mineralen in het water, afkomstig uit het theeblad. Ik doe zelf ongeveer 2 maanden over een filter.

1 beoordeling voor Hojicha high grade

  1. Bente Bouwman (geverifieerde eigenaar)

    (0) (0)
Een beoordeling toevoegen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

V & A

Stel een vraag
Er zijn nog geen vragen